Gabinet Fizjo-relaks

 

 

Ta oferta została stworzona dla dwóch grup docelowych:

  • osób, u których uogólnione napięcie wynika ze stresu i w związku z tym bardziej potrzebują relaksu niż fizjoterapii
  • osób, dla których standardowe techniki fizjoterapeutyczne są zbyt bolesne.

 

Wspólnym mianownikiem podczas zabiegów Fizjo-relaks jest stosowanie delikatnych technik opracowania tkanek, które minimalizują odczucia bólowe i wprowadzają ciało w stan odprężenia. W zależności od rodzaju zabiegu dodatkowe stosujemy dodatkowe elementy, które wspomagają osiąganie stanu relaksu, w postaci ciepła, rytuałów i zapachów. Wszystkie zabiegi odbywają się przy akompaniamencie delikatnej muzyki, której rytm uspakaja i wycisza.

 

Oferta masaży relaksacyjnych Gabinetu Fizjo-relaks obejmuje:

 

Ostatnie dwie pozycje nie należą do bezbolesnych, ale doskonale regenerują skórę, przywracają krążenie w tkance tłuszczowej i powięzi powierzchownej, w ten sposób wspomagając regenerację i odchudzanie. Są to zabiegi z pogranicza regeneracyjnych i leczniczych.

Wyjątkową pozycję na liście stanowi

 

 

który jest doskonałym połączeniem technik masażu relaksacyjnego i leczniczego służącym profilaktyce i terapii bólu mięśniowo-więzadłowo-powieziowego w trakcie tego wyjątkowego czasu w życiu kobiety. Specjalnie dobrane pozycje i chwyty pozwalają w sposób łagodny przywrócić dobre samopoczucie psychofizyczne i ułatwiają przetrwanie tego wspaniałego, a zarazem często trudnego czasu oczekiwania na narodziny dziecka.

 

Ogólne przeciwwskazania do masażu

 

 

 

cennik fizjo relaks wro vivo 62023 pdf1